ÖVRIGT / Diverse / Dekorelement 9343342
*
nr 934 3342
Dekorelement
4 + 1 del, 1800-tal, höjd: 50
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 januari 2015
kl 18:28:41
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/1 14:29:11
1
150 kr
12/1 17:46:25
2
250 kr
12/1 18:22:39
3
Vinnande bud
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: dekorelement
-
5177 Bricka
Försilvrad. Lars Holmström (1894-1959), Sverige. A..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:21
-
6003 Jardiniere
Valnöt. Längd: 34 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 19:53
-
5250 Masker
3 st, Afrikana. Höjd: 22-30 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 19:27
-
5256 Sameknivar
2 st, Signerade Längd: 23-24 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 19:58
*
Dekorelement
Läs mer om e-auktion
nr 934 3342
Dekorelement
4 + 1 del, 1800-tal, höjd: 50
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 januari 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
5/1 14:29:11 | 1 | 150 kr |
12/1 17:46:25 | 2 | 250 kr |
12/1 18:22:39 | 3 | Vinnande bud |
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Ã…rets första auktion innehÃ¥ller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: dekorelement
-
5177 Bricka
Försilvrad. Lars Holmström (1894-1959), Sverige. A..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:21 -
6003 Jardiniere
Valnöt. Längd: 34 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 19:53 -
5250 Masker
3 st, Afrikana. Höjd: 22-30 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 19:27
-
5256 Sameknivar
2 st, Signerade Längd: 23-24 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 19:58